| raluca01 a întrebat:

Imi place de un baiat cu care pana in vacanta de vara nici nu vorbeam... Dar mi-a castigat incredeerea si acum suntem foarte buni prieteni, ne spunem aproape totul. Ce nu inteleg este faptul ca, atunci cand suntem doar noi 2, si poate uneori inca vreo 2-3 persoane, ma imbratiseaza, ma ia de mana,, da toate semnele ca ma place, dar cand iesim mai multi, nu se mai comporta asa. Ce vrea sa insemne asta? Ma place sau c?

4 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Da, cred ca te place. Majoritatea baietilor se comporta asa cand sunt putine persoane, iar cand grupul se mareste... se schimba situatia. De ce nu vorbesti cu el? Pare cam timid, asa ca cel mai bine este sa actionezi tu prima.

| serendipity8300 a răspuns:

Te place, dar e intimidat de cei din jur uneori de asta e mai cald cu tine cand sunteti in grup mai mic. Poate data viitoare ramaneti doar voi doi si-l saruti. Sa-i arati ca vrei sa treceti la nivelul urmator?

| ionuutzuu a răspuns:

Te place dar e mai timid si ii place sa fie mai in privat.

| CocalaraRockerita1989 a răspuns:

Nu exista prietenii intre baieti si fete si teoria asta incepe sa mi se para credibila fiindca dupa cate vezi el se da la tine