| Ax a întrebat:

Imi place de un baiat dar cred ca si el ma place adica se uita mereu la mine si el e la dans cu mine si cand dansam el trebuia sa plece si a stat m-a privit eu cred ca asta e un semn ca ma place dar intrebarea e cum sa ii spun ca imi place ? el stie ca eu il plac de la o colega dar vreau sa ii spun eu dar am emotii.cum sa o fac?

Răspuns Câştigător
| Amelya02 a răspuns:

Cel mai bine este sa astepti sa faca el primul pas. Nu te arata prea interesata, daca stie de la o colega ca il placi, cu atat mai mult. Foloseste-te de avantajul ca sunteti amandoi la dans, si incearca sa iesi in evidenta, dar intr-un mod subtil! Nu te uita la el, fi mai indiferenta, te va ajuta!

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Annä_Anné_1997 a răspuns:

Paii.
odataa. asa. cand e galagiee. treci pe langa ell si ii spui incet te plac, sau te iubesc :.

| Ax explică:

Mersi Amelya02