| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de un baiat dar lui nu cred ca ii place de mine (ma mai suna si mai vorbim pe la scoala). Sunt multe fete care-l plac. eu nu mai vreau sa il plac pentru ca o sa sufar mai tarziu. ce sa fac ca sa-l uit?

5 răspunsuri:
| Mister9 a răspuns:

Pai.evita`l, nu`i mai raspunde cand te suna. altfel nu stiu cum il poti uita straight face

| Mister9 a răspuns:

Funda? batting eyelashes

| deeuutza a răspuns:

NU neaparat sa-l uiti daca iti place asa de mult de el doar trebuie sa incerci cumva sa te apropi de elpuppy dog eyes si nu trebuie sa te dai batuta chiar daca zici ca alte fete il mai plac si poate uneori spui ca nu merita k sunt mai frumoase ca tine si ca nu te ar alege nu te gandi negativ...gandeste pozitiv:* si incearca sa te apropo de el pe zi ce trece mai mult, si o sa incepi sal cunosti, si sa vezi daca intr-adevar te place love struck funda? lupta pentru ce e al tau >; d< bafta!

| Fatadincomunitate a răspuns:

Pai fa ce AM FACUT EU SI MIE MI Sa intamplat asa ca scrii un bilet si bagail in penar sau in ghiozdan

| MakoMory a răspuns (pentru Fatadincomunitate):

Ce sa-i scriu in bilet?