| FairyLove a întrebat:

Imi place de un baiat, dar nu vorbesc cu el fiindca el mi-a spus ca nu ma place.Acum imi scrie comentarii si cu citeva zile in urma a intrebat de o prietena ce mai fac eu si daca il mai iubesc.Ce poate sa insemne asta?

5 răspunsuri:
| Betty18 a răspuns:

Cunosc genul asta, doar se joaca tine si sentimentale tale. Nu merita. Plus ca nu te place, asta-i adevarul. Da-l incolo. Mai sunt altii mai buni.

| laptelaperfuzii01 a răspuns:

Wow! Oare ce poate insemna? Hmmm..Complicat rau...Baaa esti nebun? ...Cred ca te place!

LOGIC CA TE PLACE VORBESTE CU EL, NU VA DUCE CAPUL DELOC laughing

| neutrino a răspuns:

Cauta si el o fata.

| lisa21m a răspuns:

Daca ti-a spus in fata ca nu te place, poate chiar asta e adevarul, sau poate te-a mintit ca ii este rusine sa iti spuna ce simte pentru tine si cu ce ochi te priveste. Dar. daca chiar nu te place, ca sa iti faci sperante pune intrebari la lume, si te baga in seama. cum este un caz des intalnit, nu`ti fa sperante. ca fata, cand tie iti placea de el ti-a spus ca nu te place, acum chiar daca te place ignora-l tu. ori te lasa in pace si iti dai seama ca a fost vrajeala, ori se tine de capul tau si iti dai seama ca vrea ceva cu tine!

| Annii a răspuns:

Poi, sincer scumpo mai bine da`l naibii laughing oh go onwinking pentru ca daca el ti-a zis din prima ca nu te place, intreband-o pe prietena ta : " ce mai face " si daca il mai iubesti este doar o intrebare banala ca si cum ar zice: " ma mai iubeste aia..." lui ii place sa auda chestiile astea deoarece sunt anumiti baieti carora le place sa fie venerati si sa te stie suferinda. happy.