| anuska a întrebat:

Imi place de un baiat de 15 ani si eu am 12 ani! stiu ca nu e normal dar cred ca ma place, adica se holbeaza la mine tot timpul si imi zambeste si ma suiera pe stradatongue.
nu stiu dar voi ce credeti ma place sau nu?

7 răspunsuri:
| butt3rfly16 a răspuns:

Nu cred ca diferenta de varsta este un impediment ca voi 2 sa aveti o relwinking. Cat despre comportmentul lui fata de tine, din cate spui se pare ca da semne ca ii placi asa ca nu mai sta pe ganduri si afla mai multe despre el incearca sa petreci mai mult timp in preajma lui si poate cine stiesmug. BAFTAwinking

| Rebecca a răspuns:

Nu'ti va grijim. Diferenta nu este foarte mare. Faptul ca te fluiera pe strada mi se pare mitocanesc, sincer. Dar cred ca arati bine, inttrucat face asta. Daca iti place de el, fa tu primul pas. fa rost de numarul sau id'ul lui si vorbeste cu el

| p3bogdan a răspuns:

Ce mai astepti ea legatura cu ellaughing baga baga...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e diferenta mare uite eu sunt baiat am 13ani si am fost acum 1 saptamana cu o fata de doar 11 ani abia inpliniti diferenata dintre noi era de 2 ani-2 ani jumate si dupa ne-am despartit pentru ca nu simtea nimic pentru mine dar oricumla tine poate ca este alceva

| Dorian_3315 a răspuns:

Pai nu as crede ca-i place de tine fiind diferenta de varsta da daca esti bine dezvoltata si din punct de vedere al corpului si mintii e posibil totusi
ps ia-ma mai bine pe mine big grin. glumeam, cel mai bine e sa-l uiti sa te iti dupa baietii de varsta mai apropiata (ca mine ) glumesc tongue

| alexa15_9959 a răspuns:

Se prea poate sa te placa.Adica,se "holbeaza"la tine, iti zambeste. N-am inteles faza cu "suieratu'", banuiesc ca ai vrut sa spui ca te fluieralaughing. Oricum, cred ca da, te place.

| CrIsStinutsa18 a răspuns:

Daca face asta numai cu tine.inseamna ca simte ceva pentru tine, sau tot posibilul sa te pastreze pentru mai tarziu. daca face acelasi lucru adica "se holbeaza" si "suiera" si la alte fete.inseamna ca face asta de drag.de gura lumii si de dragul fetelor care il plac.depinde de situatie!