| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.La scoala un baiat ma ignora adica nu vorbeste cu mine incerca sa nu se intalneasca cu mine chiar daca suntem in aceeasi clasa.Iar cand eu ma mai uit la el il vad ca se holbeaza la mine si imi zambeste mereu sau isi musca buza.Eu nu stiu ce sa cred ma place sau nu? adica mereu imi zambeste dar nu vorbeste cu mine.

5 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Poate zambeste pentru ca se rade de fata tawinking. Daca chiar te-ar placea sigur ar vorbi cu tine, nu te-ar ignora si te-ar aborda.

| neutrino a răspuns:

Asa sunt unii copii, in special baietii, se holbeaza pentru a vedea mai bine ceea cei frumos.

| Blackrose101 a răspuns:

Poate te place, dar face pe misteriosul si pe inabordabilul deoarece vrea sa faci tu primul pas sau vrea sa para interesant.

| slrs a răspuns:

Poate nu te ignora neaparat intra in vorba cu el poate e mai timid si asteapta mult si prost cu o fac si eu

| MaryMaRiA13 a răspuns:

Incearca sa intri in discutie cu el si iti vei da seamawinking