| aDolEsCentaReBeLa a întrebat:

Imi place de un baiat de ceva vreme(e in clasa cu mine) nu stiu daca si el ma place (se cam holbeaza la mine laughing, credeti ca ar trebui sa ii spun?

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Ar trebui să scoializezi cu el, să vezi ce comportament are, și apoi vei vedea dacă te place.

3 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Eu zic sa stati amandoi fata in fata, sa va holbati unul la altul ca doi huhurezi muti. Parerea mea.winking

| neutrino a răspuns:

Da, ii poti spune ca ai observat ca se holbeaza la tine. Tu ce doresti sa-i spui?

| Melancolică a răspuns:

Mai bine nu. happy Relaţiile între colegi nu merg.
Baftă!