| anonim_4396 a întrebat:

Este un baiat la mine in clasa pe care il plac. dar il mai place si prietena mea cea mai buna. el nu stiu daca ma place dar stiu ca pe ea o place.am fost in clasa5 cu el doar 2 zile dar el mi-a spus ca si-a batut joc de mine si nu stiu ce sa fac cal iubesc mult. ajutati-ma va rog.
multumesc celor care ma ajuta

4 răspunsuri:
| BlackScribble a răspuns:

Nu te mai ascunde asa! Spune-i ca il placi si vei afla adevarul happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ar trebui sa ii dai semne ca il placi...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Parerea mea este sa il lasi in pace! nu este iubire ci doar il placi.sunt multi baieti draguti deci lasa l. Ar trebuii sa ti cont ca el o place pe prietena ta cea mai buna si ea pe el.deci nu trebuie sa te bagi! sper sa iti foloseasca sfatul meu.

| Gurusciuc_Ionela_1999 a răspuns:

Pai eu ca sunt fata iti spun sa te prefaci ca nu il vezi iti va acorda mai multa atentie