| Andrutza_2790 a întrebat:

Imi place de un baiat de la mine din liceu mai exact de la mine din clasa dar lui nu-i place de mine cel putin asa cred si asa arata el dar el s-a combinat cu cea mai huna prietena a mea sh ma simt ingrozitor cand ii vad sarutandu-se ce ar trebui sa fac plzzzz multuesc anticipat crying

Răspuns Câştigător
| ignore a răspuns:

Daca ti-a dat semne ca tear place
-se uita l tine insistent
-se dadea pe langa tine te tachina etc. si s-a cuplat cu pr ta poate sa te faca geloasa.
daca s-a cuplat din alt motiv si relatia lor dureaza mai mult de o saplaughing atunci o place
si ce trebuie sa faci tuh e sa treci peste(oricum o sa se departa pana l urma no sa ramana l urma 4ever). imprieteneste cu alte colege iesi in pauza cu ele, ask muzicaa invata distreazate k viata e una
ce nu te omoara te face mai puternik:*.

2 răspunsuri:
| sandra2012 a răspuns:

Sa il lasi in pace. Stiu ca e greu cand ii vezi impreuna dar iti va trece. Ai timp sa gasesti iubirea adevarata esti tanara. Si cand o vei gasi nici nu iti vei mai aduce aminte de el.

| nykoletha1313 a răspuns:

Poate te place si vrea sa te faca geloasa nu trebuie sa fyy trysta