| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare...imi place de un baiat din clasa de la mine sta chiar in spatele meu in banca si de fapt lui ii place de alta fata din clasa mea care dupa mine e mai urata la fata decat mine.insa cred ca arata putin mai bine ca mine la corp si nu stiu ce sa fac vr neaparat sa fiu cu el il plac enorm va rogg mult idei :X mersi anticipat

rasp cel mai bun fundita:X

Răspuns Câştigător
| larysa_1585 a răspuns:

Eu zic mai bine sa ii spui in fata. poate ca daca stie ca il placi o sa te placa si el.si in plus macar, din cate stiu eu(sunt cu tine in clasawinking rolling on the floor) asa. fata aceea nu il place pe el si vrea sa scape de elbig grin asa ca vb cu ea :*

3 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Din ce spui, lui ii plac fetele cu un corp bine proportionat.Incearca sa faci ceva, o mica cura de slabire, putin sport pentru a ajunge la corp la fel ca ea, iar atunci probabil el va descoperi schimbarea si ii vei atrage atentia.Succes!

| Usagiii98 a răspuns:

Cu ce te ajuta daca stii ca esti mai frumoasa sau mai urata? Poate o place pentru calitati pe care tu nu le ai(mda.ma refer la caracter)
Crezi ca oamenii se indragostesc in functie de cat de bine arata?

http://jumatate-de-creier.blogspot.com/

| RoxyGrG a răspuns:

Vreau sa adaug ca el a venit anul acesta la noi in clasa si cu fata pe care o place nu a vorbit niciodata deci bine inteles nu ii cunoaste caracterul