| lovestoryy a întrebat:

Imi place de un baiat de mai mult timp doar ca inainte el avea prietena...si desi avea. noi ne sarutam pe ascuns si imi spunea ca nu se poate desparti de acea fata.acum e singur si a inceput sa vorbeasca cu mine destul de des, doar ca mereu imi cere macar o poza cu mine indecenta. i-am promis ca o sa-i dau una. si el tot imi spune ca sunt draguta si imi face mii de complimente si a zis ca se mai gandeste daca vrea sa fim impreuna cand incepe scoala ca sa ne mai vedem... dar mereu imi da impresia ca el ma vrea doar pentru aspectul meu[stiu despre el ca asa a mai facut si cu altele]. nu am prea mare incredere in el dupa ce s-a jucat cu mine dar nu mi-l pot scoate din minte. daca am fi impreuna /sau daca nu. ce ar trebui sa fac?

3 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Potoleste-te si cauta-ti unul care sa nu te vada doar ca pe o bucata de carne, asta daca nu-ti doresti o relatie pur sexuala.Marea ta prostie e ca ai acceptat sa intri in jocul lui inca de pe vremea in care el avea o relatie,astfel ca ai dat dovada ca nu prea te respecti si esti usor de manipulat.
Nu fa prostia sa dai poze cu tine in ipostaze indecente nimanui, poate te mai trezesti cu ele pe internet, de-o sa-ti fie rusine sa mai iesi din casa.

| ignore a răspuns:

Nu fi cu el se vede ca doar pentru aspect.si nu ii da poza cu tine indecenta daca nu vrei sa o vada toata lumea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce naiva esti, o sa fi inca o victima!
Vrea poza ta indecenta pentru o obsesie bolnava, e runsinos sa-ti spun ce anume, prin ea incearca sa te convinga ca o sa te culci cu el, sa anticipeze daca o sa profite de naivitatea ta si cel mai tare:
- risti sa fi o alta victima santajata in caz ca nu poza apare pe internet si-o sa te vada toata Romania.
Oricum ajunge pe net caci asa sunt unii, e doar o chestiune de timp, apoi asta cu sarutatu pe ascuns este doar asa pentru ca actuala nu se culca cu el si te-a transformat pe tine intr-o naiva de care o sa foloseasca apoi ai da pasi, evident cu laudele de rigoare sa stie toti baietii din cartier.
Sa-ti faci rost de o adresa a unui cabinet de psihologie, o sa ia nevoie mai tarziu sa-l vizitezi ca pacienta, ori imi spui orasul si-ti recomand eu unul.