| andreeasexylove a întrebat:

daca am 14 ani jumate si iubitul meu 13 ani jumate se poate sa ramanem impreuna toata viata. el imi spune ca cu mine vrea sa faca sex; sa faca copii mi-a zis ca nu se va desparti niciodata de mine suntem impreuna de 10 zile acum ne vedem in fiecare zi dar cand incepem scoala doar sambata si duminica. voi ce credeti daca ne iubim putem fi mereu impreuna? a si inca ceva mi-a zis ca vrea sa faca sex cu mine si eu i-am zis ca nu acum peste cateva luni iar el mi-a zis ca daca nu fac peste 5 luni se duce la curve, mereu cand ne sarutam imi pune mana pe fund, sani voi ce credeti?

9 răspunsuri:
| Polaris a răspuns:

Eu zis să-i dai ce vrea, boss, puștiul are de gând să se ducă la curve și nu vrea nimeni așa ceva. Știm cu toții ce a pățit Johnny ultima dată când s-a dus la bordel.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Tu nu esti in stare sa te exprimi corect in limba romana. Crezi ca mai e cazul sa te preocupe sexul?

| Dariusuu a răspuns:

Dă-i papuceii.

E clar că nu ştie nimic despre sex şi urmăreşte doar să scape de virginitate.
Lasă-l să meargă la curve poate că va primi şi 2 boli de acolo.

Dacă el la 14 anişori vrea asta e clar că nu e de tine.

Cum vrei să te vezi pe la 24 de ani? O femeie bolnavă, neînţeleasă, singură sau o femeie frumoasă, sănătoasă cu zâmbetul pe buze.

Gândeşte-te la asta draga mea.

| Blamely a răspuns:

Dacă merge la curve asta dovedește cât te iubește. Lasă-l.

| Sticket a răspuns:

Asta-i vrajeala tipic adolescentina la care multe capre pun botu si imi pariez si viata ca nu o sa ramaneti impreuna toata viata.

| Sidonia07 a răspuns:

Ma intrebam de ce parintii isi bat copiii, pai cum sa nu recurgi la un asemenea gest cand auzi asa ceva..ma intreb cum ar reactiona ai tai daca le.ai povesti ce faci cu amicul tau?!

| Ciocolataa20 a răspuns:

Eu cred ca nu-i de tinelaughing Deci are 13 ani jumate si are ganduri nebune? Nu merita adica frate daca vrei sa -ti strici viata si sa faci... la 14 ani e grav. Nu cred ca e prea sanatos mintal adica cat de pervers e thinking

| Eu24 a răspuns:

Alooo! Sex? La 14 ani? Fetito, sunteti impreuna de 10 zile si el se gandeste la copii? Nu pune botul la vrajeala unuia care vrea doar s.o faca cu tine. Vei mai intalni baieti. nu e singurul de pe pamant. Nu e iubire la 14 ani. e sentiment de atasare. Nu te cert, e doar un sfat. Ai grija ce faci.

| LarisaLarisaLari a răspuns:

Deci sa inteleg ca e mai mic decat tine, nu? laughing)) Are 13 ani, ce poti sa-i ceri? Sunteti inca copii, vedeti-va de scoala nu de sexwinking Doame ce ajuns lumea. Sigur vrea sa-si bata joc de tine. Lasa-l.