| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de un baiat din scoala dar care nu e in clasa cu mine.Toate colegele imi spun ca lui ii place de mine dupa cum ma priveste eu nu cred pentru ca se stie ca ii place de o fata mai mare. Merita sa incerc sau sa o las balta

(Va roog ajutati-ma sunt in impas crying )

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| Phutui a răspuns:

Eu o sa fiu ala cu sfatu mai dureros!

Gandeste-te ca daca nu faci ceva acum, sa actionezi repede o sa il pierzi si daca il pierzi o va tine in brate pe alta, o va mangaia, o va saruta, o va strange in brate, iar tu va trebui sa vezi asta zilnic, si va trebui sa suporti consecintele faptului ca nu ai facut nimic in privinta asta, ca ti-ai pierdut sansa, ca l-ai lasat sa plece! ca l-ai scapat printre degete, ti-a alunecat...ca l-ai pierdut

| buldog a răspuns:

Incearca! Si mie imi place de o fata mai mica din scoala, deci nu pot spera doar ca tu esti aceea sau cel putin ca ea sa primeasca un sfat exact ca acesta. Oricum, nu ai nimic de pierdut. Crede-ma!

| EuMady a răspuns:

Nu in cazul meu baiatul este intr-o clasa mai mica dar e mai mare ca mine ca si varsta ma refer straight face

| EuMady a răspuns:

Mam indepartat de prietena mea cea mai bna si m-am imprietenit cu o alta fata si ea il place pe acelasi baiat si el vb cu ea dar cu mine nu credeti ca mai are ros sa mai fac ceva? Caci eu zic ca totul se termina aici.