| tbxx a întrebat:

Hey! imi place de un baiat la scoala. Dar el place pe o alta fata... Toata clasa stie lucrul asta. Eu il ador pe acel baiat si nu stiu daca ma place sau nu. Daca as zice tuturor m-as face de ras fata de el...Va roog ajutati-ma! Nu stiu ce sa fac, se comporta foarte frumos cu mine si nu am fost in stare pana acum sa-i cer id-ul sau nr de telefon. Nu stiu daca ma place. Azi mi-a zambitt:X oh ce draaagutzzz va rog sa ma ajutati!:X:X

9 răspunsuri:
| Timmotey a răspuns:

Ufff alta persoana care a fost in situatia mea insa la mine nu a mers sad vorbeste cu el mai multe decat o fac colegele tale nu ii da de inteles ca il placi arata-i doar ca esti superioara in fata colegelor tale arata-ti calitatile si fii frumoasa pentru el poate ii place un gen de muzica vorbiti cand iesiti de la ore singuri eu stiu... cere-i id ul de mess si spune -i sa iti faca un cd cu ce asculta el si asa vei avea si ceva care e facut de el

| tbxx explică:

Va multumesc, dar...laughing sa stiti ca el se comporta frum cu toate fetele...si l-am intrebat azi daca o place pe fata aia cu care se comporta frumos si a zis ca NU.crying

| tbxx explică:

laughing pai.eu am vreo 12 anilaughingda nu stiu NU POT SA IMI DAU SEAMA! daca ma place sau nu...e din clasa cu mine si crying vreau si eu niste pareri va rog

| Niros19 a răspuns:

Ar putea sa te placa trebuie sa ii iei id-ul sau numarul de telefon ca sa nu il ia alta fata si nu iti face griji ca o sa afle colegii iti spun sigur aia o sa rada de ciuda

| TormentOfSins a răspuns:

Se comporta frumos, iti zambeste cu siguranta ca te si place ca fata dar decizia ii apartine lui sa iti zica daca vrea sa iasa cu tine. Tu poti pur si simplu sa ii arati ca esti interesata de el fiind draguta cu el.

| Allegria a răspuns:

Sa rada de tine? depinde si ce varsta aveti!
cand esti in preajma lui dai de inteles ca il placi... daca vezi ca e rusinos, fa tu primul pas!
baftaaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma tu, intai, cerei id-ul si vorbiti putin. de orice! scoala, colegi, hobby ecc. normal ca nu trebuie sa il contactezi in fiecare zii! asa macar deveniti mai prieteni si el te cunoaste mai bine. la scoala poti sa mai glumesti putin cu el si vezi ce se intampla. nu trebuie sa devii nesuferita totusi ca dupa nu te mai suporta!

| AndutsaBaii a răspuns:

Heii bunaa te ajut eu. Incearca sa intri mai mult in discutie cu el si daca obseervi ca mereu vine la tine si titi spune complimente ai putea sa'l intrebi daca te place. iNcEaRca:X SuCcEs:!

| Loretha a răspuns:

Pai intreaba-l daca te place dar sa fiti singuri dar odata ce el place pe alt cineva si e cu fata aia nu cred ca ai sanse!sad