| Puppypinky a întrebat:

Imi place de un baiat. Doua zile la rand statea doar cu mine, ma imbratisa si o data nu sunt sigura daca voia sa ma sarute. Ne uitam unul in ochii altuia si era putin spatiu intre noi, dar a venit un prieten de-al lui si l-a intrebat daca vrea sa ma sarute, iar el a raspuns "e dra*u". In aceeasi zi statea numai cu mine, la fel si urmatoarea zi. Dupa, nu mai stateam asa mult impreuna, chiar deloc. Doar ma saluta cand ne intalnim in scoala. Multi l-au intrebat daca place pe cineva si el a spus ca nu place pe nimeni. Vreau sa stiu de ce s-a distantat asa deodata sau de ce se comporta asa cu mine, dar nu pot sa il intreb ca imi e rusine. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| nucomentez a răspuns:

Ii era rusine ca isi strica imaginea(crede-ma batjocora cu dragostea tine 4 ani de zile). Daca sunteti doar voi 2 va reveni.
Daca nu il trantesti pe jos il bati si dupa il intrebi xD

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca este vorba de acelasi baiat despre care ai scris si intrebat in urma cu putin timp, cel mai indicat sfat ar fi sa-ti atintesti privirile asupra unui altul care sa nu fie chiar intr-atat de molau, timid sau de ce nu chiar imatur. Cauta unul care stie ce vrea de la o fata. Succes!

| Puppypinky explică (pentru corbulalbrosu):

Nu este acelasi, este altul

| RorySan a răspuns:

Cel mai bine este sa te gandesti daca te merita cu adevarat.
Poate solutia ar fi sa iti cauti pe altcineva.
Un baiat trebuie sa stie ce vrea de la o fata, cat de timid ar fi el tot stie ce vrea.
Succes.