| Andra974 a întrebat:

Imi place de un baiat dragut dar am aflat de undeva ca el nu, cred ca de vreo doua ori, dar de fiecare data ne intelegem. In rest imi zambeste, vorbim pe mes. Dar nu stiu ce sa fac, daca stiu ca nu ma place, de doua ori am aflat. Acum, a 3 a oara parca as renunta. ce credeti?

Răspuns Câştigător
| iubiricaa a răspuns:

Buna andra! de ce nu-l intrebi daca te place... daca se simte atras de tine? nu-ti pierde speranta! intreaba-l chiar uh sh convinge-te! Iar daca baiatul iti spune ca nu te place...nu-ti pierde timpul. uita-l. sper ca te-am ajutat:::::**

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Stie el ce vrea sa faca tu linistita ca el daca te place vine la tine