| 296812 a întrebat:

Imi place de un baiat... e foarte frumos dar nu stiu daca lui o sa-i placa de mine eu am 1.50 si el are 1.60 credeti ca am vreo sansa cu el? dau funda la cel mai bun raspus

Răspuns Câştigător
| liz23 a răspuns:

Inaltimea nu este factorul care decide daca o sa ii placa de tine sau nu.Tu il vezi pe el frumos, acum depinde de cum te vede el.Frumusetea unui om tine de ochii celui care stie sa o vada. Incerca sa apelezi la prieteni,colegi, incerca sa ii atragi atentia asupra ta, zambeste.si daca va sti sa te observe nu are de ce sa nu fie bine.In cazul in care nu se va intampla asa, nu e capat de tara, zambind cu siguranta va fi cineva care sa te observe si sa iti vada frumusetea.

6 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Hai mai ce are a face inaltimea cu sentimentele? Tu fii sclipitoare, arata-i ca vrei sa fii cu el,intervine prin prieteni si colegi sa-i deschida ochii, raspunde-i prin zambete, fii in preajma lui, sa vada ca nu iti e indiferent si vei vedea ca va actiona! Multa bafta!

| vipande11 a răspuns:

Draga nu tine de inaltime sau de greutate sau de ani dragostea. Si prietena mea e mai mica ca mine cu un cap laughing si eu sunt mai grasut unpic si asta nu ne opreste din a ne iubi intelegi? Deci da ai sanse cu el chiar multe. Sper ca ti-am fost de folos BAFTA

| Well a răspuns:

laughing. Nu conteaza deloc inaltimea, si nici nationalitatea, conteaza sa nu-si bata joc de tine si sa va iubiti reciproc.

| broOonetsSsyka1 a răspuns:

happy Din acte stiu eu inaltzimea nu conteaza si eu am 1, 54 si am 16 ani, iar pr meu are 1, 76 si are 26 de ani. Si nu il deranjeaza nimic din toate astea. Asa ca daca te iuebste nu se uita la inaltzimea ta si-o in fond 10 cm nici nu se cunoaste daca stai bien sa te gandesti tongue

| iulyspy a răspuns:

Nu conteaza diferenta de inaltime. daca e mai inalt decat tine cu atat mai bine:d

| Danyka a răspuns:

Hei.inaltimea nu prea cred ca e o bariera in relatii...la general e un fleac.comunica cu el.trezeste-i un interes fata de tine.fii mereu pozitiva si tot'odata misterioasa.si lasa frica, saluta-l prima cind il vezi si cu siguranta la un scurt timp va incepe si el cu saluturile poate chiar iti va vorbi si totul va fi ok.))