| Ancuta7878 a întrebat:

Voi ce credeti. Daca un baiat se comp destul de frumos cu tine, la scoala ne mai " jucam" impreuna, ne intalegem destul de bine, etc. Dar el zica nu ma place, dar zice asa nesigur pe el. Nu da in mine, nu ma face proasta sau altcumva. Credeti ca ar fi vreo sansa sa ma placa?

Răspuns Câştigător
| champ005 a răspuns:

Pai dupa comportament s-ar putea sa te placa dar ii e prea frica sa spuna. Daca te place pana la urma o sa-ti zica.happy Cand va avea destul curaj, sau poate ( daca il placi) ii vei spune tu prima big grin Mult succes ^^

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Probabil vrea doar prietenie, nimic altceva.

| LoStEyEs a răspuns:

Este doar prietenie, nimic altceva. si eu am avut un asa gen de prieten, si eram inseparabili. eram cei mai buni prieteni, si ink suntem big grin dar ma indoiesc ca baiatul ala vrea sa fie cu tine daca u vrei sa iti incepi viata "sexoala" cu elhee hee. saracul baiat, o sa fie asa speriat de tine laughing

| Ancuta7878 explică (pentru LoStEyEs):

Esti proasta

| LoStEyEs a răspuns (pentru Ancuta7878):

Draga mea, nu sunt asa de mult pe cat esti tu nici pe o bucatawinking si am zis adevaruul laughing aaaaaa da si, ar trebui sa-mi fie rusine, ca raspund la o proasta ca tine straight face ar trebui sa-mi fie rusine ca imi bat capul cu nebunii si incerc sa-i invat, cand deja stiu raspunsul: zero laughing

| Biggiesan a răspuns:

L-ai intrebat si ti-a zis el ca nu te place? Daca era nesigur pe el, de ce nu l-ai intrebat-ba baiet tu esti sigur? Da se poate sa te placa dar poate nu vrea o relatie cu o colega.