| buturuga a întrebat:

Imi place de un baiat, e un fost coleg cu care pastrez legatura si ma tem ca, daca i-as spune ce simt pentru el, nu ar mai vorbi cu mine :-s ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| Roxana2312 a răspuns:

Spune-i pentru ca daca " nu risti nu castigi' asa ca ia-ti inima in dinti j spune-i si cine stie poate chiar o sa iti dea o sansa nu ai de unde sa stii deci incerca ca nimic rau nu are sa se intample iti garantez fundita?!?!puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| m1xa3la a răspuns:

Ascultati inima. iar daca iti este asa frica sa nu il pierzi stai de vorba cu el dar nu ii spune ce simti incearca sa aflii ce simte el pentru tine asa iti poti da seama cum continua prietenia voastra. bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te teme, nu ai nimic de pierdut.Numai bine.