| alexu7za99 a întrebat:

Am o intrebare, imi place de un baiat de aceeasi varsta ca mine, dar nu ii spun ce simt pentru ca imi e teama ca ma va refuza si ca, ii va spune prietenului sau, care e coleg cu mine, iar acesta le va spune colegilor, care vor rade de mine si voi fi ultima barfa.
Ce ar trebui sa fac?

3 răspunsuri:
| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Daca iti place de el cu adevarat va trebui sa risti indiferent care vor fi consecintele!
O zi buna!

| CristinaEly a răspuns:

Vb cu el vezi ce spune sau roagal pe colegul tau sa vb cu el pentru. tn.si ieu sunt in aceeasi situatie ...ar trebui sa ne facem amandoua curaj sa vb cu baiatu pe care il placem...ce zici?

| mysmile a răspuns:

Daca ai incredere in calitatile tale si baiatul e ok... spune-i asta, daca stii ca e genu smecheras nu te baga, sper ca te-am ajutat