| rateu a întrebat:

Astazi am vorbit cu prietena mea si la un moment dat imi spune ca i-a zis un baiat ca imi place de ea si acel baiat era un coleg de la mine din clasa.Iar dupa mai vorbi unpic cu ea si iesi de pe facebook...I-am dat mesaj pe telefon dar nu raspunde... Oare s-a suparat? Ce sa fac? FUNDA.

1 răspuns:
| mada7255 a răspuns:

DACA iti place de ia du-te si spune-i tu in fata daca nu explica-i ca nu dare de ce sa te ascunzi dupa degete, daca stii cum zic. BAFTA!