| rateu a întrebat:

Astazi am vorbit cu prietena mea si la un moment dat imi spune ca i-a zis un baiat ca imi place de ea si acel baiat era un coleg de la mine din clasa.Iar dupa mai vorbi unpic cu ea si iesi de pe facebook...I-am dat mesaj pe telefon dar nu raspunde... Oare s-a suparat? Ce pot sa fac? FUNDA.

3 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

In primul rand, de unde vrei sa stim noi daca s-a suparat sau nu? N-avem telepatie si nici n-o cunoastem.
Asta in primul rand, in al doilea, ce crezi ca poti face altceva decat sa astepti sa vorbesti iar cu ea?
Ti se pare ca te poti duce la ea pe un cal alb cu un buchet de flori s-o impaci?
Foloseste-ti creierul inainte sa postezi intrebari de genul.

| SimpleIsCool a răspuns:

Salut.
Trebuie doar sa te calezi, si sa nu fii asa insistent.
Poate are vreo problema tehnica, sau e o chestie de moment, trebuie doar sa astepti.
Sa nu incetezi niciodata sa visezi, asta te tine tare si aduce succesul.
AI grija de prietena ta.
O viata frumoasa sa ai.
Peace!

| BeatrizBetty a răspuns:

Nu stiu de ce s-ar supara. Faptul ca nu a auzit de la tine ca o placi? laughing