| alexandraale12 a întrebat:

Hey! Ma numesc Alexandra si, sunt super indragostita de un baiat si el stie asta. Eu sunt pe clasa a 5-a iar, el pe a 6-a. Aproape in fiecare zi, vine cu sora lui mai mare aproape de blocul unde stau si isi cheama prietenii. La inceput, cand ne-am cunoscut, eram prieteni buni: vorbeam pe mess, ne salutam la scoala. Dar acum el nu ma baga in seama deloc! Se tot uita dupa mine, la scoala si afara, dar nimic. Cand trec pe langa el ne privim amandoi dar nu zicem nimic. Prietenele mele imi tot spun ca ma place... dar eu nu cred. As vrea sa-l impresionez. Va rog, ajutati-ma! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| frumushika09 a răspuns:

Il poti impresiona bagandu-l tu in seama...nu astepta sa faca el primul pas, probabil e timid! el sigur te place, dar ce sa-i faci daca e timid?

6 răspunsuri:
| catthshshshs a răspuns:

Frumoasa varsta aveti, si e ceva normal sa va aruncati ocheade...happy
Am trecut si eu prin asta si tare mi-i dor de clipele acelea...

| Elena1234456 a răspuns:

Incearca sa intri tu in vorba cu el, exista posibilitatea sa fie timid.

| Lorelai a răspuns:

Mai bine lasa-l sa te impresioneze el pe tine, prima databig grin Probabil ca tipul e timid, o sa isi faca el curaj pana la urma sa te bage in seama... daca vrei il poti aborda tu prima, dar atat, dupa aceea vezi ce are el de gand sa faca, daca mai vorbeste cu tine sau nu. Nu trebuie sa faci ceva ca sa il impresionezi, sa stii, fii naturala si lasa-l si pe el sa-ti arate daca te place, sa faca si el macra putin efort pentru tine. Succes!

| alexandru04 a răspuns:

La cati ani ai nu cred ca stii ce-i aceeia dragoste fetitawinking
sfatul meu.

| Sweetyna a răspuns:

Il vei impresiona in momentul in care te vei simti OK in propria ta piele.Chiar daca iti este greu nu il lasa sa vada ca tu mori dupa el.Fii tot timpul tu, pentru ca daca e sa te placa te va placea asa cum esti. Tu esti deosebita pentru ca esti pur si simplu tu, nu trebuia sa faci nu stiu ce chestii iesite din comun... Pupici

| gimibogdan a răspuns:

Da? ce poveste frumoasa o duc unii, cat as da sa mai fiu de varsta voastra.Alexandra! banuiesc ca baiatul e dragut, nu? bagate in seama cu el, demonstreaza'i ca tu faci primul pas.Bafta!