| colorful a întrebat:

Imi place de un baiat, el stie asta, doar ca nu niciodata nu mi-a zis daca vreau sa fiu cu el, nu stiu ce sa fac, un sfat, va rog.

Răspuns Câştigător
| LeontinAndrei a răspuns:

Dupa cum am mai spus, nu exista reguli scrise care sa mentioneze faptul ca baiatul trebuie sa faca mereu primul pas. De asemenea poate sa te placa sau poate sa nu. Trebuiesc luate in calcul mai multe perspective si apoi trebuie sa tragi o concluzie. Poti sa incerci sa fii tu cea care va face primul pas deoarece nu se va intampla nimic rau, sunt sigur de asta, ba poti sa primesti un raspuns pozitiv din partea lui si chiar sa fiti impreunawinking.

Be strong, be smart. Have a nice day.winking

2 răspunsuri:
| Forevăr a răspuns:

Rabdare.
Ati vorbit vreodata?
Adica incearca sa vezi ce vrea de la o fata, sa vezi ce-i place si ce nuwinking

| Pitzipoanca a răspuns:

Probabil nu te place. Sau nu e deloc atras de tine.
Ia-l ostatic si omoara-l ca il omori daca nu te vrea.