| Oany_7869 a întrebat:

Heey. Imi place de un baiat si nu stiu cum sa il abordez. Adica nici unul dintre noi nu face nici un pas. El stie ca imi place de el, dar eu nu stiu daca ii place de mine. Intr-o zi mi-a facut cu ochiul si mi-a facut psss, dar nu stiu ce sa fac. Eu vreau sa fiu cu el dar nu stiu cum sa fac. Vreun sfat? Dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| denylov3 a răspuns:

Eu zic ca ar trebui sa o rogi pe o prietena de a ta sa intre intr-o discutie cu el si poate va ajunge la intrebarea "o placi pe..." si atunci totul este rezolvat. Bafta >big grin

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Du-te la el si spune-i ca il placi.

| Oany_7869 explică:

Stie ca il plac