| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de un baiat.Este cu 3 ani mai mare decat mine.Prietenele imi spun ca traieste dupa principiul:1. fete 2.prieteni 3.bautura. Nu stiu daca sa incerc sa fiu cu el sau nu. Vreau sa l cunosc mai bine, dar nu stiu ce subiect de discutie sa gasesc... AJUTOR!

1 răspuns:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Dupa ordinea de prioritati ar trebui sa fie ori: pasional, bun prieten si petrecaret ori fustangiu, vagabond si betivhee hee (desigur, si amestecate!)

Eu zic sa incerci sa fiti doar prieteni inainte de a lua o hotarare!

Cere-i unui amic comun sa va faca cunostinta!