| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de un baiat foarte bul dar nu stiu cum sa ma propi de el sa-i vorbesc? desi nu suntem asa de apropiati...

2 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Fi tu insati! nu incerca sa pari ceea ce nu esti doar ca sa-i fi placuta lui! nu sari pe el, fetele trebuie sa fie mai rezervate sa fie cucerite, nu-i arata din prima ca esti moarta dupa el pentru ca te va lua la misto, va rade de tine! Bafta

| anemary1987 a răspuns:

Daca esti in clasa cu el e si mai usoar sa te apropii de el cerandu-i caietul de romana pentru ca nu ai apucat sa scrii tot ce a dictat profa in clasa, cere-i tema la mate, roga-l sa te invete sa faci flotari, zambeste-i mai des sau fa-te ca arunci un bilettel colegei dar il nimeresti in el etc iar daca nu e in clasa cu tine intreaba-l daca profa de bio e in scoala sau pur si simplu impiedica-te de el usor dupa care cere-ti scuze.Lasa rusine deoparte si apropie-te d el