| StreetDancer a întrebat:

As vrea sa stiu si eu... e adevarat ca intre o fata si intre un baiat nu exista niciodata doar relatie de prietenie? Ma refer daca ei vorbesc foarte foarte des deci sunt foarte apropiati.

6 răspunsuri:
| StreetDancer explică:

Si eu sunt cu acest baiat intr-o relatie frate -sora. Vorbim vesnic ore in sir la telefon, ne povestim totul si suntem chiar apopiati. Doar ca mai nou se cearta cu mine pentru chestii banale si din cauza ca tin foarte mult la el ( ca un frate) sufar foarte mult. Eu nu am avut niciodata un frate desi mi-am dorit unul, iar acum sufar enorm din cauza ca ne certam. Ne stim de 2 ani si cat ne-am certat saptamana asta nu ne-am certat niciodata.
Ce ma sfatuiti sa fac?
L-am intrebat daca are probleme o zis ca nu, am vorbit si cu mama lui si mi-o zis ca el e nervos pe mine pentru ceea ce fac eu.

Va rog sa ma ajutati, nu mai pot.

| Blackflake a răspuns:

Chiar nu stiu, dar o sa urmaresc raspunsurile care le primesti.Foarte buna intrebarea.

| ionut_6892 a răspuns:

In cazul acesta este mai mult decat o relatie de prietenie

| alecssya1ayss a răspuns:

Acum depinde si de natura acestei prietenii. daca sunteti foarte apropiati si va spuneti aproape tot si asa.e destul de complicat. exista prietenii...dar pot fi stricate de faptul ca unul dintre cei doi tine la celalalt si sentimentul nu e reciproc.multe relatii frumoase s`au cladit avand la baza o prietenie foarte frumoasa.acum depinde ce vrei tu...

| zuzy95 a răspuns:

Depinde cat de apropiati sunt...eu am cel mai bun prieten un baiat.e ca un frate pentru mine

| zuzy95 a răspuns:

Da ce faci tu? de este el nervos si suparat pe tine?