| anonim_4396 a întrebat:

Imi place un baiat foarte muult dar nu stiu cum sa ma apropii de el si sa-i vorbesc?

3 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Fi sincera si naturala cu el, nu te lua dupa sfaturi prostesti, fi direct(vei demonstra ca esti matura) spune-i ca e dragut ca iti place si ca ai vrea sa fiti impreuna o dupa-masa la o prajitura, in parc, la un film, etc(tu stii mai bine!) si iti va catea in plasa... aaaa si imbraca-te sexy! succes!

| mada_4633 a răspuns:

Uneori nu trebuie sa te bagi inseama ca sa te placa...nu stiu ce sa spun mai bine ar fi sa astepti sa vezi daca si el te place cine stie poate face le primul pas! Baietii se pricep mai bine la asta! Si daca vrei sa atragi atentia ai grija sa nu dai in bara si sa creada altceva despre tine...insa daca vrei doar sa-i vorbesti poti incepe facand cunostinta cu el, apoi devenind prieteni poate poatesmug

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pune-i intrebari despre el, afla ce ii place si ce nu, incearca sa il surprinzi cu diferite lucruri(care lui ii plac bineinteles)si asfel o sa deveniti prieteni. Apoi il poti intreba daca vrea sa fiti impreuna.