| sonya69 a întrebat:

Imi place de un baiat foarte mult. el mai flirteaza cu mine dar am observat ca face asta cu toate fetele. de fire e mai nesimtit ce-i drept dar mie tot imi place. cum sa-l abordez?

Răspuns Câştigător
| iubi_duby75 a răspuns:

Si mie imi place de unu de asta blushing.
Mda. eu nu-l prea bag in seama cand se uita la mine :p
dar cand il vad in curtea scolii sau undeva ma uit vreo 5 minute la el :o.
eu zic sa fii indiferenta cel putin asa fac eu... si o vazut ca is indiferenta am avut odata sport si ca nesimtitu in timo ce jucam volei cu fetele o venit si o stat langa mine la volei si ma privea in continu din cap pana in picioare raised eyebrows. si l-am intrebat daca vrea sa joace de se tot uita asa. si o zis ca el admira doar raised eyebrows.
Mda so mai uitat dp aia vreo 2 minute. o vazut ca nul bag in seama tot se mai uita.pana m-am dus de acolo laughing.

asta a fost tot.acum nu prea il mai simpatizez ca mi-am dat seama ce ii poate capu laughing.

nu prea imi plac nesimtitii blushing.
succes in ceea ce vrei sa obtii! laughing love struck

6 răspunsuri:
| Dizzydizz a răspuns:

Pf
fii indiferenta cu el.
Dar in acelasi timp seducatoare.

| Stefania a răspuns:

Cel mai bun lucru este ignoratul!

| Hombre a răspuns:

Pai la nesimtire cu nesimtire abordezi ca vad ca iti place.

| ina88 a răspuns:

Tu chiar iti doresti un partener ca baiatul asta? Vei regreta momentul mai incolo...

| BaByTzZa a răspuns:

Pai nu stiu ce sa zic tu cum crezi ca e mai bine daca crezi ca ar vrea sa stea cu tine sau decat o aventura ca dupa cum zici ca face asta cu toate fetele nu stiu ce sa zic probabil vrea sa agate cu cat mai multe eu te sfaturiesc sa ii puii o intrebare si sa il intrebi ce are de gand daca vrea sa aiba o relatie cu tine tongue

| Rasta Man! a răspuns:

Bagate in seama cu el și gata! Sincer, nu cred ca o sa faci mulți purici cu EL! Succes oricum!