| Katty2013 a întrebat:

De ce sunt geloasa? Adica imi place de un baiat dar el nu ma cunoaste,sper ca degraba o sa ne vedem, insa sunt atit de geloasa pe fetele care vorbesc cu el sau flirteaza! De ce?

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Deocamdata esti geloasa degeaba, fara nici un motiv.

| Doub a răspuns:

Esti disperata.straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gelozia e ceva genetic nu poti scapa de ea, se mosteneste de la parinti sau bunici, ar trebui sa ii spui ce simti poate asa mai scapi din gelozie happy

| Neuronul a răspuns:

Eu înţeleg că-l placi, dar să fim serioşi! straight face
Eşti geloasă pe admiratoarele unui tip care nici măcar nu ştie că exişti laughing
Eşti paranoică şi lipsită de încredere în tine însuţi! raised eyebrows

| andreiul78 a răspuns:

Decat sa te gandesti de ce esti geloasa mai bine mergi la el si faceti cunostinta.
Daca vede in tine ceva aparte fata de celelalte 100 care se baga in seama cu el atunci lucrurile vor decurge de la sine. Lui sa nu ii arati ca esti in limba dupa el, pentru ca atunci isi va pierde interesul iar tu vei fi ca celelalte 100. Baietilor le place sa lupte pentru o fata si sa simta un pic concurenta. Eu personal te-as sfatui sa nu dii geloasa ci sa te bucuri. Daca tu ii demonstrezi ca esti diferita de celelalte fete atunci cu cat mai multe fete fraiere or sa umble dupa el, el cu atat isi va da seama ca tu esti mult mai speciala ca ele.(am cam deviat de la subiect, scuze)
Concluzia: megi si faceti cunostinta happy

| LetitiaMititelu a răspuns:

Motivul pentru care esti geloasa, este pentru ca il placi foarte tare si iti doresti sa fie mereu langa tine si nu vrei sa aiba pe altcineva in afara de tine

| frumusikafrumilol a răspuns:

Stiu cum e dar gandeste-te ca acele fete doar se baga in seama