| Nana18 a întrebat:

Imi place de un baiat iar el deloc numi traje atentia ce sa fac sal cuceresc cine poate sa ma ajute o sa-i spun ce tip de caracter are si asa ai departe cum sal cuceres si sasi daie seama ca-l plac.

Răspuns Câştigător
| mona48 a răspuns:

Parerea mea e ca mai intai ai putea sa te interesezi putin despre el, sa vezi daca are iubita, de vreun numar de telefon sau adresa de mes, sa te dai pe langa el, sa ii faci apropouri, sa te imbraci si aranjezi cumva ca sa ii atragi atentia.afla ce ii place si date mai mult pe langa el sau la el.mult succes

6 răspunsuri:
| claudiu123 a răspuns:

Te duci la el si ii spui complimente sa fi aranjatawinking daca e singur intreaba-l daca are prietena daca nu are intreaba-l daca vre sa fie cu tine flirteaza cu el vezi tu ce faciwinking

| Nana18 explică:

Alex asculta eu sunt frumoasa problema e ca prietenei mele ii place de el si ea sta mai mult cu ea dar el nu-i trage atenti sai eu ma tem sa incep sa flirtez cu el pentru ca sa nu creada ca i l-am furat dar eu sunt sigura ca ma simpatizeaza ce sa fac

| Nana18 explică:

Multumesc la toti pentru sfaturi dar acum am inteles ca chiar dupa ce i-am spus ca imi este simpatizat am inteles ca nu ma simt ca inainte cu el poate trebuia sa fim doar prieteni

| bog23 a răspuns:

Il intrebi daca pouteti vorbi singuri si i zici toate emotile si atuncea il intrebi ce simte pentru tine si il saruti

| bog23 a răspuns:

Astsa e

| alex_7051 a răspuns:

Poi daca esti urata nu il poti cuceri...Cam asta e