| FairyLove a întrebat:

Imi place de un baiat, iar el nu ma place as putea face ceva?

4 răspunsuri:
| andrey96 a răspuns:

Intrebarea aceasta este foarte frecventa.Dar oricum daca iti place de el si simti ca puteti avea o relatie incearca sa te apropii de el, fie prin sarmul tau fie prin intermediul prietenilor vostrihappyIn orice caz daca nu vrei sa il ratezi, actioneaza!

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Incearca sa-i atragi atentia. Solicita-i ajutorul cumva. Cere-i o carte, o parere, un sfat.E o modalitate eficienta si totusi discreta de a porni o discutie.

| Capsuna123 a răspuns:

Nu ai ce face! Dragostea cu sila nu merge! Stiu ca suferi dar sa stii ca nu merita sa plangi pentru orice baiat! O sa gasesti tu un baiat care sa aiba aceleasi sentimente fata de tine! Daca nu vrei sa suferi pur si simplu arata-i ca nu iti pasa de el! Funda?:*puppy dog eyes

| yukiykykayama102 a răspuns:

Nuwinkingdoar daca nu sari pe el