| Denise_2135 a întrebat:

Cum as putea da de inteles unui baiat ca-mi place de el?

5 răspunsuri:
| Chocolate a răspuns:

Ofera-i o privire luuunga, sclipitoare, plina de farmec si clipeste devreo doua ori si zambeste-ibig grin>

| ForeignO a răspuns:

Pur si simplu, uitate foarte atent la el, poarta-te dulce cu el, glumeste si de ce nu scoate-l in oras

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii place sa citeasca? daca da, imprumuta-i o carte, intreba-l ce citeste, mergi aproape de el cand iese in pauze, incearca sa vezi ce program are ca sa mergeti impreuna acasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa felul in care il privesti. [ nu insistent ]
Zambeste'i. Ai grija sa nu ii dai de inteles ca vrei altcevalaughing :d
Incearca sa nu fii chiar asa de "vizibila". Este de ajuns cateva gesturi, o privire calda, un mic zambet. Daca ai id'ul lui este si mai bine. Intreaba'l ce mai face si vezi daca iti raspunde, daca nu, nu insista ca nu are rost straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il saruti frantuzeste big grin