| alexa_3808 a întrebat:

De curand prietena mea, disperata, a intrebat un baiat daca vor sa se combine iar acesta a spus nu. Prietena mea e suparata dar faza naspa e ca mie imi place baiatul ala si acum nu stiu ce sa fac ca (culmea ca prietena aia nu e o prietena oarecare ci e cea mai buna prietena a mea) vreau sa ma combin cu el si nu vreau sa imi supar prietena (am mentionat ca baiatului ala ii place mult de mine ).

Răspuns Câştigător
| UnCorazonLocoooo a răspuns:

Ar trebui sa discuti cu ea si sa ii explici ca iti place de el si ca si lui ii place de tine...
daca e o prietena adevarata va intelege situatia.

4 răspunsuri:
| gabrielutzu a răspuns:

Era cumva disperata dupa el sau dupa (()) lui? Nu se intelege clar problema.Si tu esti disperata la fel ca si prietena ta? Ia-ti un vibrator deocamdata, si dupa aia veti vedea voi ce va mai urma, Nu dispera si tu!

| Pandicorn123 a răspuns:

Alexa daca prietena aia e cea mai buna prietena a ta nu trebuie sa renunti la un baiat care te place si el si tu foarte mult din cauza ei. sigur va intelge deoarece e prietena ta cea mai buna daca nu te intelege si se supara inseamna ca nu e demna de statutul celei mai bbune prietene. un mod ar fi a ii ascunzi ca sunteti impreuna dar nu iti recomand pentru ca se va afla si va fi mai rau. eu iti zic sa ii spui adevarul si sa o faci sa inteleaga daca nu intelege ti-am spus. multa bafta sper ca te-am ajuta.

| gyovany1313 a răspuns:

Daca tu ai sta cu acel baiat, prietena ta ar sufferi, i s-ar parea ca iti este iferioare si usor usor se va distanta de tine...
Baieti sunt, asa ca nu iti pierde cea mai buna prietena pentru un baiat...

| alexa_3808 explică:

Multumesc mult insa am facut altceva nu i-am spus prietenei mele despre asta. E si o faza naspa :baiatul ala ma place mult si sta mereu pe langa mine asa ca o sa fac ce spune corazon loco