| ΛŁ3ЖΔЙĐЯΔ a întrebat:

Imi place de un baiat, in ultimul timp a inceput sa vorbeasca mai mult cu mine, imi zice sa intru sa mai vb pe mes(inainte nu vb cu mine pe mes decat ffff rar), sta langa mine mai mereu, dar nu stiu sigur daca ma place si nu stiu cum sa fac sa aflu...sa il intreb pur si simplu? da' imi este frica...Help puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Alexander21 a răspuns:

Nu iti fie frica, il intrebi daca te considera mai mult ca amica.Si intrebarea moarte nu are, asa ca fi curajoasa, si intreaba.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Incearca si asa vei afla, daca nu intrebi ramai cu dubiile.

| effect a răspuns:

Pai din cate spui tu aici da, el da semne cum sa te ar place dar nu te grabi.Incearca sa vorbesti deschis cu el si da de ce nu? poti sa il intrebi daca te place sau nu, sau daca ii place de cineva ca doar nu e mare lucru :-)

| friday a răspuns:

Daca te place, cand se uita la tine i se dilata pupilele ( demonstrat stiintific ). Oricum, daca sta atat pe langa tine, si s-a schimbat in priviinta vorbitului pe mess, nu stiu de ce mai ai dubii.

| iuliaGirl11 a răspuns:

Eu una zic ca tipu e topit dupa tine, stai si u mai mult timp cu el si poate iti va spune chiar el