| anonim_1647 a întrebat:

Imi place de un baiat mai mare. el mi-a zis mai demult pe mess(ca numai pe mess vorbim) ca nu putem fi impreuna, insa, de atunci ma baga mereu pe mess in seama si imi mai si trimite :*. apoi la scoala mereu il surprind uitandu-se la mine pe ascuns sau dupa mine. sau pe mess il surprind stand pe inv si cand intru eu sa da on. eu ce sa cred? ma place?

3 răspunsuri:
| RMihai a răspuns:

Parerea mea e ca nu te place, in realitate nu te baga in seama (adica nu vb) dar virtual va intelegeti de minune ...hai ca is satul de relatii din astea pe mess, vb cu el spune-i ce simti poate iese ceva papa a si inca ceva sa vb cu el fata in fata nu pe mess, mesu ii expirat deja...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si daca ma insel si nu te place? Poate o fi un trimis de la FBI si incearca sa iti descopere un secretlaughing ia intreaba-l!

| Amalya_4899 a răspuns:

Daca zici ca se uita dupa tine u i-ai zis ca il placi poate lui ii este teama deoarece u esti m-ai mica zici si trebuie sa iti faci prieten de seama ta.incearca sa te dai pe langa el cand nu este cu prieteni lui si atunci il ei cu usurelul si vezi daca te place.