| Seepty a întrebat:

Mie imi place de o fata pe nume CRISTINA, ei ii place de alt baiat. Cum sa fac sa se indragosteasca de mine?

Răspuns Câştigător
| PrintesaGumitaa a răspuns:

Depinde de fata! Afla ce ii place, ce nu ii place..., daca esti genul ei (altfel degeaba te chinui)Fii un baiat pozitiv, adica nu-i arata ca esti un ratat.Suno si intreab-o daca vrea sa iasa cu tine in parc. Spune-i mai mult despre tine fii mai comunicabil cu ea.In timp ce vorbesti cu ea da-i voie sa vorbeasca si ea, adica sa nu exagerezi cu vorba.Cu timpul ii va placea de tine(depinde cum te vei comporta cu ea).Fii pregatit, pentru ca posibil sa ii spui ceea ce simti cu adevarat pentru ea.succes:*

4 răspunsuri:
| NuConteazaNumeleee a răspuns:

Du-te la primarie/politie si schimba'ti numele in CRISTI si spune'i ca a'ti fost sortiti sa fiti impreuna:S

| CrYsStYnNa a răspuns:

Pai ar trebui sa incepi cu,, te iubesc" asa ar trebui sa ii zici asa zic eu

| heilig a răspuns:

Daca ii place de altcineva. ori te resemnezi, ori lupti pentru ea. ii spui ce simti, incearca sa fii tu insuti, sa nu intreci masura daca vrei sa o impresionezi. Succes

| EcaterinaEddy a răspuns:

Fii indiferent cand se desparte de ala si o sa vina ia la tine, dar trebuie sa stie de acum ca o placi