| AndreEa_8847 a întrebat:

:*. Am fost cu un baiat 5 luni. si ne-am desp. de 2 luni tot incearca sa se impace cu mine. si nu stiu ce sa fac. el spune ca ma iubeste. si acum de cateva zile mi-am dat si eu seama ca mai am cateva sentimente pentru el. m`am despartit de el pentru ca a ridicat mana la mine si a vrut sa dea in mine. dar nu a facut`o. iar eu asta nu suport la un baiat : sa dea in mine! straight face. Daca te iubeste cum sa dea in tine. ca sa ma faca geloasa s`a combinat cu o fata. multi spun ca e cu mult mai urata decat mine si ca el s`a combinat cu aia pentru ca se oftica si este gelos ca eu m`am combinat cu alt baiat. Odata mi-a spus sa ne vedem de viata noastra. si eu asta am facut. dar el nu. daca fac ceva ma intreaba de ce am facut`o. uneori imi ia telu si`mi sterge numerele baietilor. [ dar acum mi-am bagat parola la agenda. mesaje. etc ]. Un Sfat! Plisbatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Tweetymrrr a răspuns:

Nu cred ca i-a parut rau. Daca-i parea rau ca a vrut sa dea in tine isi cerea mi de scuze si nu te facea geloasa cu alta.Nu prea mi-am facut o impresie buna despre acest baiat din ce ai scris tu mai susbatting eyelashes Eu spun sa ramaneti doar prieteni, sau si mai bine sa-l eviti... Poate oricand as dea cu adevarat in tine, adica te rogwinkingSi tu ai fi prea naiva.

1 răspuns:
| cccp_4613 a răspuns:

Simplu ati stie paraola si a schimbat-o?