| KillerWillBeBack a întrebat:

FUNDA! Am o problema! Acum 2 ani am fost cu un tip, dar dupa cateva saptamani m-am despartit de el.Noi am ramas foarte buni prieteni. Acum 3-4 saptamani tot ma ia in brate, imi trimite "pupici" tot ma suna sa ia temele chiar daca le stia...Acum o saptamana m-a condus pana acasa si mi-a zis :,,Stii,eu cred ca-ti mai place de mine!"Eu am inceput sa rad si i-am explicat ca mie imi place de altcineva. Atunci si el a spus ca vrea sa fie cu una de la alta clasa. El,anul acesta s-a schimbat complet :stilul,coafura, tot! Si a fost cu cateva fete dar fiecare"relatie"a durat intre 1zi-10zile max.Si mereu povestea despre iubitele lui in preajma mea.La un moment dat,am crezut ca face asta ca sa ma faca geloasa.
Deci,cum sa-l fac sa ma lase in pace? I-am explicat de foarte multe ca nu-l plac.Adica sunt genul de fata care spune totul pe fata, insa nu am vrut sa-l ranesc.Printre cuvinte i-am explicat ca nu-l plac. FUNDA!

1 răspuns:
| SmileyKoG a răspuns:

Ignora-l poate asa va mergehappy