| princess_4780 a întrebat:

Imi place de un baiat,vorbim la telefon,prin mesaje,ne-am si intalnit si din cate am observat eu si el ma place,si azi i-am trimis un mesaj sa vad ce mai face si i-am zis ca il simpatizez,si el o zis daca tu zici, si eu i-am raspuns:,, dar nici asa nu rezolv nimic" si el nu mi-a mai raspuns inapoi...Voi ce credeti?

3 răspunsuri:
| AnGeL a răspuns:

Face pe inabordabilul cel mai bine ar fi sa il tratezi cu indiferenta si daca te place se va intoarce la tinewinking

| adel00 a răspuns:

Ohh...ai parut vulnerabila si acum crede ca te are la degetul mic.Si de aia face pe inabordabilul. Poate l-ai si speriat putin ca ai fost mai indrazneata.Lasa-i un pic de spatiu, iar daca se intoarce la tine, fii mai rece si mai distanta, nu te mai entuziasma asa tare.

| niko14 a răspuns:

Buna daca il iubesti cu adevarat spune-i in fata iar daca ti-e jena spune-i dars a nu mai zica altcuiva