| 04nn4tm a întrebat:

Imi place de un coleg de la mine din clasa si eu flirtez cateodata cu el ca el foarte timid. Eu din cate am aflat stiam ca nu ma place, dar pe mess mi-a zis ca vrea sa ne sarutam.Ciudat rau si a inceput sa flirteze si el cu mine. Ma place sau nu?

Răspuns Câştigător
| PrinţeSisi a răspuns:

In unele cazuri baieti se da pe langa fete doar sa otina ceva.stiu ce spun pentru ca am patitsad

6 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Eu zic ca te place thinking Probabil incearca sa fie si el pe placul tau happy.

| andrutzic a răspuns:

Sunt sanse foarte mari eu cred ca da

| aleksika a răspuns:

Si eu cred ca te place happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii sunt baieti dinastia care zic ca te plac doar ca sa va sarutati deci nu stiu ce sa zic thinking

| Dyzzy_4773 a răspuns:

Poate te-a mintit cine ti-a spus... da te place! Baftaa!

| 04nn4tm explică:

Nu stiu ce sa zic...Il iubesc mult! Si nu vreau sa fac vreo greseala si sa fiu dezamagita. Cum sa reactionez in prima zi de scoala cand il vad?