| ioiiuy a întrebat:

Hei. As vrea un raspuns. Deci sa va spun :
Eu plac un baiat din clasa mea, dar sunt cam slaba si nu ma pot ingrasa. Si e o fata pe care el o place, e mult mai frumoasa ca mine. Si de un timp, a inceput sa flirteze cu mine. Cand stau cu prietena mea care si el il place (deooarece e cel mai frumos baiat din clasa) fuge doar dupa mine, nu si dupa ea. Dar tot spune ca o place pe ea ca sunt slaba! Spun ca inca am 12 ani si se vede. Prietena mea e mai grasa, si spune ca nu o place pe ea ca e mai grea ca el. Si as vrea sa stiu daca ma place sau nu. sau daca nu ma place, poate nu si-a dat seama ca eu flirtez cu el? Si daca nu si-a dat seama, atunci stie ca flirteaza cu mine? Dau funda! Mersi happy

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Daca atunci cand fizicul nu prea te ajuta poti face ceva corectii, din pacate atunci cand mintea nu te ajuta, nu mai poti face nimic. Atunci numai norocul te poate ajuta.

1 răspuns:
| Cleopa a răspuns:

Copilarii...lasa baietii! inca nu stii nimic despre viata!