| anonim_4396 a întrebat:

Bunahappy am si eu o mica problema: am un coleg de clasa care a inceput sa flirteze cu mine, ii plece sa ma tachineze, ma >alinta:", mi-a spus de cateva ori ca ma iubeste. Acum am aflat ca ar fi combinat sad dar el continua sa se poarte dragut cu mine si nu stiu cum ar trebui sa reactionez.
P. S. El stie ca mie imi place de el, si poate de asta continua sa se poarte frumos cu minethinking

Răspuns Câştigător
| adjectivul a răspuns:

Io as spune :ca se da la tinelaughing

5 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Super... dar cati ani ai?

| simona24 a răspuns:

Hmmmm....adolescenta asta...incearca sa ii afli id'ul si vb pe mess cu el....il vei cunoaste mai bine...

| amada745 a răspuns:

Parerea mea e sa faci ceea ce iti dicteaza inima.Intotdeauna vei reusii in viata daca te porti natural.Cand te prefaci si te maimutaresti cel din fata ta vede ca joci teatru. Tie ti-ar placea o persoana de asa fel sa fie al tau? Faptul ca are pe alta nu inseamna ca nu o poate lasa pentru. tine daca cu tine se va potrivi mai bine. Parerea mea DA-I O SANSA. Daca nu va fi nimic intre voi cel putin ai incercat.Niciodata nu-ti vei mai pune intrebarea asta. NU UITA SA FII TU INSATI SI NU INCERCA SA TE FACI ALTFEL DECAT ESTI. Bafta multa! 11!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E combinat si-ti spune ca te iubeste? Sigur e vorba de adolescenta... testeaza-l.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc pentru raspunsuri:*
*vipera: cum sa-l testez?thinking
*simona24: am id-ul lui suntem in aceeasi cl