| indianajones a întrebat:

Imi place de un tip foarte mult dar nu stiu cum sa ii spun asta. avand in vedere faptul ca am stat cu el in banca anul trecut si ne intelegeam foarte bine. cum sa ii spun? aveti vreo idee?

Răspuns Câştigător
| mary_1521 a răspuns:

E posibil ca el sa te creada ca o prietena foarte buna nu ca o viitoare iubita, dar daca iti place de el nu strica sal intrebi daca nu ar vrea sa fiti impreuna.

2 răspunsuri:
| xXCrystyanXx a răspuns:

Bate apropouri pe subiectul asta, pana-l tragi de limba. Daca si el te place ii poti spune foarte usor.

| madalyna_9513 a răspuns:

Intreba-l cum iar place sa fie fata ideala pentru el