| Paine2222 a întrebat:

Imi place mult de o fata si nu stiu cum sa i-o spun, avand in vedere ca si ea ma place, dar tot nu stiu ce sa-i spun straight face

3 răspunsuri:
| 女明DongRi a răspuns:

Pai de unde stii tu sigur ca ea te place? Ti-a zis sau ti-a aratat asta intr-un fel?
Oricum, s-o faci geloasa nu e indicat deoarece o sa se descurajeze, o sa creada ca n-o placi si o vei pierde, probabil. Mai bine te apropii treptat de ea, intri in cercul ei de prieteni, intri in vorba cu ea si cand o sa ai ocazia, adica o sa fiti singuri, ii poti spune. Dar daca nu cumva reactioneaza cum ai vrea tu, nu fa o criza si nu o ruga. E alegerea ei.
Bafta!

| AllyutSsa a răspuns:

Eu iti recomand sa vorbesti cu ea cand e singura.dar nu o lua direct incearca sa ajungi pas cu pas la subiect.Si apropo, daca o faci geloasa s'ar putea sa creada ca nu o placi si o vei pierde cel mai posibil si sa nu aspeti prea mult.s'ar putea sa ti'o fure altcineva.
PS: daca stii 100% ca te place poti incerca si ceva mai direct..de exemplu: sa o saruti...dar sa fiti doar voi 2 tongue si apoi spune-i restullaughing
Daca nu esti sigur ca te place..incearca sa dai peste ea "accidenta" si dupa ce pleaca incearca sa ii observi reactiatongue
SUCCES! big grin

| stelistu_1792 a răspuns:

Nu trebuie sa o spui tu caci daca o faci geloasa si dupa te faci trist iti va spune ea!