| Criss1105 a întrebat:

Sambata, adica pe 26, am un majorat la un bun prieten de-al iubitului meu si trebuie sa merg cu el. Insa marea problema e ca nu stiu cum sa ma imbrac avand in vedere faptul ca e un local luxos si nici cea mai vaga idee cum sa ma aranjez. Ca sa aveti asa o idee despre mine va spun ca am 1.76, bruneta, creola, ochi caprui si 63 kg. Astept raspunsuri cat mai repede de la voi. Dau fundita pentru cea mai buna idee!

3 răspunsuri:
| AllinaDaniella a răspuns:

O pereche de jeansi foarte mulati, o pereche de cizme/pantofi/botine cu toc inalt, un tricou cat mai simplu/camasa si un sacou usor elegant. Parul ti-l poti indrepta, foloseste tus pentru machiajul ochilor si pentru ten, un blush de culoarea piersicii. Ditractie placuta.

| Adrian4123 a răspuns:

Poi. Avand in vedere ca e un local luxos, nu trebuie sa te imbraci ca femeile mature si din astea. Imbracate mai de oras, cu haine mai moderne. Sau poti sa te imbraci elegant, cu o fustita (nu foarte lunga dar nici foarte scurta), un veston/geaca de piele (din astea) si o posetuta. Bafta!

| alecsasweet a răspuns:

Avand in vedere ca este intr-un local ai putea sa iti iei o rochita ceva cu pantofi sau niste cizmulite... iar pe deasupra un paltonas sau o jacheta din blanita big grin
sper ca te'am ajutat :* funda?