| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de un tip pe care il cunosc din octombrie '08. timp in care am vorbit muult, ne am inatalnit si am simtit ca tsinea la mine. dupa care. ca orice baiat m a lasat in pace. nu am mai vb deloc happy. dar prin ianuarie. m a bagat in seama. si am vorbit din nou. ne am mai intalnit la cupa liceelor aproape la fiecare etapa. dar nu stiu. nu mai era la fel. tinea sa vorbim despre sex mereu sex. pe mess. dar cand ne intalneam era foarte ok. se purta frumos cu mine. si acum. nu mai vorbim. nu cearta. nimic. thinking credeam ca l am uitat. dar il tot visez. straight face chiar frumos... impreuna. ce pot sa fac?sad

2 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Sa te hotarasti ce vrei. Esti gata sa intri intr-o relatie cu el, avand in vedere ca dorintele lui sunt si sexuale? Daca nu esti pregatita pentru asta, dar tii la el, poti sa discuti cu el, sa ii spui ce simti si ca ai vrea sa fiti impreuna, sa o luati incet si sa vedeti cum merge.

| lady love a răspuns:

Daca vei vorbi cu el si va continua cu sexul...pnm...si u nu vrei...eu zic ca trebuie sa-l uiti cu toate ca este greustraight face nu este imposibilwinking