| elenabest98 a întrebat:

Imi place de una baiat si el stie ca imi place de el, dar uneori pare ca si lui ii place de mine alteori nicic nu ma baga in seama. cand suntem singur se poarta frumos cu mine imi spune lucruri dragute... si nu prea stiu ce sa mai gred ce sa ii spun... ce sa- intreb uneori se poarta cidat tare! Ceva vreun sfat dupa parerea voastra dau funditaaa

Răspuns Câştigător
| Yoana_7687 a răspuns:

Buna ...aceeasi prblema am avut-o si eu tot la fel ca si cu tine se purta si baiatul de care iti pov eu, cand eram singuri era romantic si imi spunea numai lucruri frumoase si ma alinta iar cand eram intr-un anturaj mai mare nici nu ma baga in seama parca nicu nu existam, dupa o perioada am constatat ca nu are nici un rost sa ma mai intalnesc cu el sau sa vorbesc cu el, nu sunt eu mama lui sa ii accept toate mofturile cand vrea sa ma bage in seama si cand nu, asa ca chiar daca imi placea de el am incercat sa il las sa isi vada de viata lui si eu de-a mea! Sper ca ti-a fost de folos ce ti-am povestit!

3 răspunsuri:
| TM6524 a răspuns:

Baietii de obicei in public nu arata afectiune. Spune-i ca-l placi.

| coolboycatalin31 a răspuns:

Poate te place si el si nu vrea sa stie colegii ca va placeti.

| Ionela_2561 a răspuns:

La fel mi se intampla si mie, imi place de un baiat, in fiecare zi la scoala ma uit la el cum joaca fotbal...iar la fel se uita la mine.dar, pe mess nu vorbim aproape deloc, nici macar nu stiu daca el stie ca imi place de el pentru ca mi-e rusine sa-i spun, am vrut sa-i spun de mai multe ori pe mess dar cand vroiam sa-i spun el tot iesea de pe mess, acum sunt cu un alt baiat happy iar pe celalat incept sa il uit.chiar daca il vad in fiecare zii la scoala.dar nahhhappy