| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de un baiat extrem de mult si se pare ca si lui de mine dar se baga o tipa intre noi intr-una.Se pare ca lui nu ii place de ea dar totusi...Eu sunt o fire mai timida si nu stiu cum sa-l abordez. Uneori se poarta cu mine parca sunt cea mai buna prietena a lui si alteori ca si iubita.Chiar nu stiu ce sa fac. HELP!

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

ID MEU ESTE dsrt_storm@yahoo.com te astept la o conversatie tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Siner sa iti zic si mie imi place de un baiat si sunt la fel... timida, dar intr-o zi am observat ca o tipa se baga intre noi si am indraznit si i-am zis ca imi place de el. Si sincer sa zic nu a murit lumea, acum ma inteleg super cu el.

| Papusha lui =p~ a răspuns:

Si eu sunt intr-o situatie asemanatoare. " Timiditatea " te impiedica. straight face. am cerut si eu niste sfaturi. si pot sa ti le dau si tie. :*
Baga-te in vorba cu el. iesiti afara. si din vorba in vorba.
Fa-l sa isi dea seama ca-l placi.
Si poate dupa. iese ceva.:*